Naturalne kosmetyki Bioemsan

Bioemsan naturalne kosmetyki
Istnieje wiele różnych kosmetyków naturalnych. Ale tylko jedne zawierają bardzo specjalny składnik - pożyteczne mikroorganizmy. To właśnie te elementy, sprawiają, że kosmetyki Bioemsan są nie tylko unikatowe ale również niezwykłe. Kosmetyki Bioemsan wyróżniają się dużą zawartością składników pochodzenia naturalnego. Zawierają liczne substancje aktywne, takie jak wyciągi roślinne, naturalne masła roślinne (np. shea), sól morską, naturalne oleje roślinne i wiele innych. Wszystkie produkty Bioemsan wykorzystują nowatorską w kosmetologii technologię efektywnych mikroorganizmów. Kosmetyki Bioemsan nie zawierają syntetycznych emulgatorów, substancji zapachowych, barwników, konserwantów, substancji powierzchniowo czynnych, stabilizatorów i parafin. Składniki roślinne pochodzą z kontrolowanej uprawy ekologicznej. Są wolne od GMO.

Wszystkie produkty Bioemsan posiadają udokumentowane badania. Potwierdzeniem jakości kosmetyków jest stosowanie ich w renomowanych austriackich i niemieckich salonach SPA.

Kosmetyki Bioemsan spełniają wszelkie wymogi nowoczesnych i zarazem tradycyjnych produktów, które nie szkodzą ani środowisku, ani użytkownikom, a mają przy tym ogromną wartość użytkową.

Piękno leży w naszej naturze

Naturalne kosmetyki Bioemsan są wykonane w całości z certyfikowanych, ekologicznych surowców, a zatem chronią naszą skórę i środowisko.
Bioemsan działa w harmonii z ludźmi, zwierzętami i naturą, dlatego nie zawiera żadnych syntetycznych składników i nie jest testowany na zwierzętach.
Bioemsan zawiera wszystkie naturalne składniki, takie jak: ekstrakty z ziół, olejki eteryczne i woda ziołowa. Odżywiają skórę, pozwalają jej oddychać i zapewniają nawilżenie. Produkty bioemsan wygrywają już w chwili nałożenia na skórę dzięki swojej gładkiej konsystencji i naturalnemu i pobudzającemu zapachowi.

Wyjątkowe i skuteczne

Pożyteczne mikroorganizmy obecne w produktach Bioemsan zwiększają skuteczność pozostałych składników. Mają działanie regeneracyjne i antyoksydacyjne. W ten sposób tworzą naturalną warstwę ochronną skóry, oczyszczają pory i spowalniają proces starzenia skóry.

Zobacz więcej video ZAPRASZAMY