Specjalistyczne środki do czyszczenia

Specjalistyczne środki do czyszczenia zawierające Efektywne Mikroorganizmy:

Naturalnie czyste. Naturalnie efektywne

Nowe probiotyczne środki czyszczące z Multikraftu:

EM wyjątkowy składnik czyszczący dla czystości otoczenia.

"EM = Naturalnie skuteczne. Naturalnie korzystne. Naturalnie ograniczne"

To oczywiste. Efekty stosowania środków do czyszczenia na bazie Efektywnych Mikroorganizmów pozwala korzystać z wielu ich zalet:
- Organiczne środki do czyszczenia stworzone dzięki technologii EM dbają o skórę użytkownika, nie wchodzą w reakcje z materiałami które czyszczą i eliminują ryzyko korozji.
- Nie tylko świeże powietrze. Środki czyszczące eMC eliminują przykre zapachy w całkowicie naturalny sposób. Nie ma znaczenia czy jest to tłuszcz czy zanieczyszczenia organiczne takie jak mleko. Nie pozostawia też specyficznego zapachu jak po czyszczeniu mechanicznym.
Ekonomiczne dawki. Srodki czyszczące Multikraftu pomagają znacznie zredukować koszty środków czyszczących dzięki ich skuteczności nawet przy dużym rozieńczeniu.
Przyjazne dla środowiska w każdym aspekcie działania naszych produktów. - Skuteczny argument by twoi klienci to docenili. Czyste samochody dla czystego świata.
Mniej znaczy więcej. Produkty firmy Multikraft wspomagają usuwanie pozostałości po olejach i produktach uzyskiwanych z ropy naftowej.

Środki czyszczące Multikraftu działają niezależnie od okoliczności.

- wolniejsze powtórne brudzenie sprzątanych powierzchni. Środki c Multikraftu zasiedlają czyszczone powierzchnie i automatycznie je zabezpieczają. Im częściej powierzchnie są czyszczone tym mniej brudu się akumuluje. Oznacza to np. mniej zanieczyszczeń na felgach lub na czyszczonej armaturze.
- nie zwalczamy objawów a dogłębnie czyścimy. W porównaniu do konwencjonalnych środków czyszczących, produkty Multikraftu nie tylko eliminują przykre zapachy ale też nie przestają działać po kilku godzinach. Produkty na bazie Efektywnych Mikroorganizmów usuwają przyczyny zabrudzeń. Zanieczyszczenia na tapicerce i tkaninach nie wnikają w materiały i są łatwo usuwane przy odkurzaniu. Roztocza i inne alergeny nie mają szans gdyż produkty Multikraftu likwodują ich środowisko bytowania.

Specjalistyczne środki do czyszczenia z EM

Tylko 3 minuty na drodze do trwale czystego otoczenia.

Dokładnie tyle potrzebują środki czyszczące na bazie Efektywnych Mikroorganizmów z Multikraftu by uzyskać naturalny efekt. Zostaw go na 3 minuty a czyszczenie stanie się naprawdę proste.eMC do czyszczenia w samochodach

Technologia Efektywnych Mikroorganizmów do czyszczenia samochodów.

PRODUKTY POLECANE

Zobacz więcej video ZAPRASZAMY