Biżuteria i bransolety

Poczuj siłę we własnym ciele.

Ceramika EM jest wykonana ze specjalnej glinki. Ta glina zawiera organiczną materię mającą miliony lat i zawiera enzymy pochodzące od żyjących wtedy mikroorganizmów. Ta glina jest fermentowana z Efektywnymi Mikroorganizmami i wypalana w warunkach beztlenowych.
Krystaliczna forma gliny – ceramika EM zachowuje typowy energetyczny zapis tych substancji i mikroorganizmów obecnych lub/i powstałych w trakcie procesu fermentacji.

Działanie Ceramiki EM.

Biżuteria z EM ceramiką emituje promieniowanie dalekiej podczerwieni, te fale są najdłuższym promieniowaniem w spektrum światła. Taka długość fal promieniowania jest najbardziej kompatybilna z ludzkimi tkankami. Ciało może łatwo absorbować takie promieniowanie do ok. 7 cm w głąb i może powodować wiele pozytywnych oddziaływań na nasze tkanki. Dalekie promieniowanie podczerwone powoduje że pozlepiane krwinki czerwone rozdzielają się i poprawia się dzięki temu krążenie krwi. Zwiększenie przepływu krwi usprawnia zaopatrzenie komórek w tlen oraz pozwala sprawniej usuwać toksyny z mięśni oraz narządów wewnętrznych, obniża ciśnienie krwi oraz poprawia ogólne funkcjonowanie organizmu. Dodatkowo fale te wnikają w głąb ciała i oddziaływają na tkanki a nie tylko na powierzchnię skóry.

Biżuteria z ceramiki EM przeciwdziała sztywnieniu kończyn i przykurczom.

Biżuteria z EM ceramiką może być noszona przez cały czas.

Noszenie biżuterii z EM ceramiką na miejscach organizmu zaatakowanych chorobą wspomaga naturalne procesy regeneracji i zdrowienia(np. jeżeli jesteś przeziębiony lub boli Cię ząb to noś naszyjnik z ceramiki EM)

produkt wyprodukowany w Japonii
dostępne różne kolory i rozmiary:
S = 18 cm
M = 20 cm
L = 22 cm
XL = 24 cm

Uwaga:
Do kąpieli zdejmować, żeby nie powodować uszkodzenia tworzywa, na które nanizane są koraliki ceramiki EM.

Zobacz więcej video ZAPRASZAMY