multiCLEAR

multiClear to koncentrat, który skutecznie myje, czyści i eliminuje zapachy.

DZIAŁANIE:
Neutralizuje nieprzyjemne zapachy z pomieszczeń, tkanin, zasłon i tapicerki, nadaje się idealnie jako odświeżacz do pomieszczeń i jest bardzo skuteczny przeciwko pleśni i zarodnikom pleśni. Świetnie nadaje się również do prania. Wykorzystywany też w hodowli małych zwierząt domowych- dla błyszczącej sierści i eliminacji nieprzyjemnych zapachów.

Nie zawiera substancji zapachowych ani olejków eterycznych, a mimo to dba o dobry klimat pomieszczenia, dlatego nadaje się zwłaszcza dla alergików.

Zakres zastosowania i aplikacja

• Powietrze w pomieszczeniu: 10-50 ml multiCLEAR (2-10 nakrętek) na 1 L wody: Spryskiwać pokój sprayem, w miarę potrzeb, jeden lub więcej razy dziennie. Neutralizuje dym papierosowy i inne nieprzyjemne zapachy, napełnia pomieszczenie pozytywną energią.
• Zmywanie podłóg i innych powierzchni: wlej 5-10 ml multiCLEAR (1-2 nakrętki) na 1 litr wody, przemyj zabrudzone powierzchnie. Pozostaw do wyschnięcia.
• Usuwanie pleśni i grzyba: Zainfekowane miejsca spryskiwać regularnie nierozcieńczonym multiCLEAR dwa razy dziennie, aż do ustąpienia pleśni (usunięcia grzybni).
• Pranie: w celu odświeżenia tkanin dodać do prania 5-10 ml multiCLEAR (1-2 nakrętki), w przypadku silniejszych zabrudzeń dodać 15-20 ml (3-4 nakrętki).
• Odświeżanie tkanin, zasłon, mebli tapicerowanych: spryskiwać roztworem 10 ml multiCLEAR (2 nakretki) na 1 l wody.
• Mała hodowla zwierząt- do pielęgnacji zwierząt i usuwania nieprzyjemnych zapachów: 100 ml multiCLEAR (20 nakrętek) na 1 L wody: Sporadycznie spryskiwać futro zwierząt roztworem multiCLEAR. Także -w zależności od uciążliwości zapachów- spryskiwać kosze dla zwierząt, kuwety, budy, klatki, poduszki drapaki itp.

Ważne informacje dla ochrony zdrowia

- multiCLEAR jest cieczą o jasno brązowym kolorze i słodko-kwaśnym zapachu. Jeśli barwa i zapach znacznie się zmieni, multiCLEAR nie powinien być dłużej stosowany.
- multiCLEAR posiada pH między 2,8 a 3,3. Jeśli wartość przekroczy 3,8 EM multiClear nie powinien być stosowany.
- Nie spożywać multiCLEAR.
- Unikać kontaktu w postaci nierozcieńczonej z oczami i błonami śluzowymi.
- Zabezpieczenia przed wdychaniem nie są konieczne.
- Po rozcieńczeniu roztwór należy zużyć w przeciągu 24 godzin.

PRODUKTY POLECANE

Zobacz więcej video ZAPRASZAMY